دستگاه چاپ سیلک دستی + (سوالات متداول)

id1398502828_copy اخبار-و-مقالات

دستگاه چاپ سیلک دستی نیاز اولیه هر کارگاه چاپ سیلک میباشد این دستگاه که تولید شرکت تک پک میباشد از سیستم کنترل ارتفاع تا 15سانتی متر برخوردار میباشد یعنی شما میتوانید اجسام با ارتفاع 15سانتیمتر را به راحتی چاپ بزنید . همچنین این دستگاه چاپ سیلک دستی دارای سیستم وکیوم یا مکش چاپ میباشد که از بلند شدن جنس چاپی شما بطور مثال نایلون بعد از عملیات کاردک کشی بعلت چسبندگی رنگ زیر شابلون جلوگیری میکند ، از دیگر مزایای این دستگاه چاپ سیلک دستی کنترل موقعیت مکانی شابلون یا کلیشه چاپ سیلک روی میز میباشد که میتوان با سایز های مختلف شابلون آن را تنظیم کرد تا کاربر بتواند به راحتی عملیات چاپ را بصورت مسلط روی میز انجام دهد. ارتفاع سطح میز از کف زمین 95سانتیمتر میباشد و جنس میز از نوع استیل مرغوب است و میتوان سایز چاپ 50*60سانتیمتر را روی کالای چاپی به راحتی چاپ نمود. قیمت مناسب این دستگاه از دیگر مزیت های آن میباشد و درصورت تمایل مشتری در سایز های سفارشی قابل ساخت میباشد.

چاپ سیلک و مزایای ان

2-compressor اخبار-و-مقالات

چاپ سیلک و آشنایی کامل با آن

چاپ سیلک یا Screen Printing یکی از روش های چاپ صنعتی برای تصاویر است. امروزه صنعت چاپ در دنیا جزو مشاغل پر درآمد میباشد که انقلابی در کسب و کار کارخانجات و تولید کنندگان ایجاد کرده است.

در این مقاله شما بطور کامل با این نوع چاپ آشنایی پیدا میکنید.
با ما همراه باشید

بسته بندی شفاف

s2 اخبار-و-مقالات
بسته بندی اصلی ترین حلقه ارتباط با مشتری است.
ارائه محصول شما با بسته بندی شفاف و متمایز، ضمن ایجاد تصویری ماندگار از نام تجاری شمـا در ذهـن بیـننـده، برتری
شما را بر دیگر رقیبان تضمین می کند.

بسته بندی خلاقانه محصولات با ۱۰ ایده هوشمندانه (قسمت دوم)

IMAGE_2019-02-24_173208 اخبار-و-مقالات
به آخرین خرید خود توجه کنید. چه چیزی عامل خرید شما بود؟ واقعا آن جنس و محصول را نیاز داشتید یا عوامل دیگری مانند بسته بندی محصول شما را به خود جذب کرده بود؟ بسته بندی خلاقانه محصولات مختلف: مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی و … . تأثیر شگفت‌انگیزی در انتخاب شما برای خرید دارند.

صنایع بسته بندی BTM (Box Talc Milad)

تولید بسته بندی های طلقی و مقوایی، کارتنی، وکیوم فرمینگ و فروش طلق های (pvc) ، (pet) و هایمپک با طرح ها و رنگ های متنوع.

بالا